“Перемога у російсько-українській війні залежить від кожного українця”, – Тимур Баротов

Cьогодні, 29 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась зустріч з громадськістю до Дня Збройних сил України на тему: «Новітня військова історія: ті хто тримає мирне небо»

Український військовик, морський офіцер, капітан ІІ рангу запасу ВМС ЗС України Тимур Баротов зазначив, що сьогодні українська армія є сильнішою, аніж у 2014 році і новітню історію творять як військовослужбовці на передовій, так і  резервісти.

“Єдиним гарантом нашої незалежності є Збройні Сили України. Нам потрібно підтримувати нашу армію, її вдосконалювати, щоб ми змогли зупинити ворога у випадку агресії.   Події у Керченській протоці підтвердили, що Росія не зупиниться, не збирається вести жодні перемовини. Як військовий моряк скажу, що для того щоб зупинити корабель стріляють  по гвинто-рульовій групі, для того, щоб пошкодити корабель вони стріляли в рубку, де перебуває особовий склад. Тобто вони стріляли, щоб вбити українців. Росія з нами не збирається вести жодних перемовин.  У нашій ситуації мир може настати лише у випадку нашої перемоги. Від кожного з нас залежить, чи ми виграємо цю війну”,  – наголосив Тимур Баротов.

Керівник регіонального медіацентру Збройних сил України, полковник Олександр Поронюк, що військові сьогодні є кризовими менеджерами: озброєні, готові до боротьби і несподіваних ситуацій.

“Дуже позитивно, що багато кризових ситуацій проходить через суспільство і проблеми, які виникають усередині армії стають для суспільства відомі. Військовим важливо комунікувати з населенням”, –  зазначив Олександр Поронюк.

Під час розмови присутні ставили різноманітні запитання, зокрема щодо інформаційної війни, реабілітації воїнів, національної свідомості мешканців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*