Перегляд літератури “Шевченкове слово у серці моєму”

DSC_0552Тарас Григорович Шевченко. Просторо в цьому імені. В ньому вся історія наша, все буття, бо Україна – це Шевченко завжди попереду, до нього треба доростати всім життя.

Йде землею Шевченкова весна і зустрічаючи світлий березень, кожен з нас подумки говорить з Тарасом. І щоб принести шану великому генію, поету, художнику мислителю працівники центральної дитячої бібліотеки провели перегляд літератури: “Шевченкове слово у серці моєму.”

DSC_0567Провідний бібліограф Зінаїда Васів в перегляді використала твори Т.Г.Шевченка а також літературу про нього. Бібліограф продемонструвала багатогранність таланту українського поета та відкрила все це користувачам книгозбірні.

Учні мали змогу переглянути відео-презентацію: “Т.Шевченко – Сонце України.”

В бібліотеці також оформлена книжкова виставка: “Його життя написане сльозами, що запеклися кров’ю на душі”, де представлені твори великого Генія та література про нього, а також виставка малюнків  “Творчість Шевченка – очима дітей”.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*