Перехід усіх шкіл на дистанційну форму навчання можливий лише при відповідному рішенні Державної комісії ТЕБ і НС

Єдиною підставою початку освітнього процесу чи його переведення на дистанційну форму – є рішення державної комісії ТЕБ і НС.

Будь-які опитування дітей чи батьків не є підставою до зміни форми навчання. Про це сьогодні розповів керівник Обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації  Андрій Васько.

«Якщо  будуть внесені зміни до зон поширення Covid-19, відповідно будуть автоматично вноситись корективи  в процес навчання.  Це є універсальний підхід, зокрема щодо організації освітнього процесу.  Це є об’єктивний критерій,  а інших варіантів поки що нема», – акцентував Андрій Васько.

Керівник штабу акцентував на тому, що в процесі навчання процес повинні контролювати спільно батьки з педагогами та постійно роз’яснювати дітям способи вберегтись від інфікування.

Зазначимо, в області функціонує понад 800 закладів дошкільної освіти, 1193 заклади загальної середньої освіти, 50 закладів професійно-технічної освіти.

З усіма педагогами проведено роз’яснювальні роботи щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби.  В процесі викладання рекомендовано використовувати захисні щитки; на всіх входах до закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами; за можливості забезпечується проведення занять на відкритому повітрі; обмежується проведення масових заходів; забезпечується наявність рідкого мила та паперових рушників у санітарних кімнатах та дезінфекція поверхонь з провітрюванням приміщень; визначеними є також вимоги до організації харчування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*