“Передача в оренду ставків – єдиний шлях для їхнього збереження”,- Руслан Гречаник

Департамент екології і природніх ресурсів інформує, що 7 липня відбудеться аукціон з права оренди водних об’єктів.

Директор департаменту Руслан Гречаник зазначив, що усі об’єкти виставляють на аукціон, лише за погодженням з місцевим органом самоврядування.

“Передача в оренду ставків – єдиний шлях для їхнього збереження. Усі аукціони відбуваються відкрито з відеофіксацією, яка розміщується на сайті Держгеокадастру. Інформація про них заздалегідь поширюється публічно на ресурсах органів влади і у ЗМІ. Щодо функціональності водойм, більшість з них не можуть бути об’єктами рекреації, адже дуже часто це звичайні копанки. До того ж передача такої водойми в оренду сприяє її збереженню і приведенню до належного стану”, – наголосив Руслан Гречаник

Відтак, аукціони проводять для:

  • забезпечення збереження та раціонального використання водних об’єктів,
  • забезпечення належного контролю за якістю вод,
  • надходження коштів від оренди відбувається до місцевих бюджетів,
  • створення робочих місць,
  • розвиток рибництва.

Також він наголосив, що департамент прикладає максимум зусиль, щоб ставки на Львівщині знайшли своїх господарів і були приведені в належний стан.

“Якщо громада населеного пункту переймається подальшою долею своєї водойми, вони можуть взяти участь в аукціоні і отримати право оренди на цю водойму. Відверто дивує негативна позиція деяких мешканців стосовно орендарів, де ставок з року в рік заростає бур’янами і очеретом. Коли люди роками занедбують свої водойми, але з негативом сприймають тих, хто приводить їх до ладу. Не можна ставитися до природи лише з споживчими інтересами. Для того щоб отримати щось, треба щось вкласти – як мінімум трохи власного часу для обкошення берегів і очищення водойми”, – додав керівник департаменту.

Зазначимо, детальніше дізнатись про аукціон можна за посиланням:

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*