Перебіг коронавірусу у дітей став важчим

Про це інформують медики. Та додають – складність зумовлюють супутні патології.

«Треба відмітити, що зараз контингент пацієнтів став важчим. За рахунок того, що в нас почали поступати діти з різною супутньою патологією»,-  розповіла директор Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда.

Це діти з гематологічним діагнозом, таких в ОХМАТДИТі на лікуванні четверо. Також з цукровим діабетом, синдромом Кавасакі.

«На сьогодні було проліковано 7 дітей із синдромом Кавасакі. Це серйозна патологія, яка має мультисимптомну діагностику. Окрім того, характерним є коронарит, ускладнення зі сторони серцево-судинної системи. Лікування такого пацієнта в середньому упродовж двох тижнів становить в межах 55 тисяч і більше. Це на середню вагу дитини. Якщо дитина попадає у медзаклад із вагою 50-60 кілограм, то лікування значно здорожується»,-  зазначила Олександра Бурда.

Додамо, що від початку пандемії в ОХМАТДИТі від коронавірусу пролікували понад три сотні маленьких пацієнтів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*