Пенсійний фонд запрошує скористатися веб-порталом електронних послуг

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області закликає скористатися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Електронний ресурс дає можливість усім зацікавленим громадянам у режимі онлайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, та переглядати діючу пенсійну справу.

За словами начальника управління Галини Недзельської, станом на 1 лютого на веб-порталі електронних послуг зареєстровано майже 25 тисяч користувачів із різних куточків області.

“Кожна застрахована особа (тобто кожен працівник), зареєструвавшись на порталі, має змогу щомісяця бачити в своєму “особистому кабінеті” дані з системи персоніфікованого обліку: перелік страхувальників, суму заробітку, з якого сплачено страхові внески, відмітки про сплату страхового (єдиного) внеску тощо”, – пояснила посадовець.

Слід зазначити, що особливо цікавим електронний портал є для пенсіонерів. Адже завдяки цьому сервісу вони можуть легко отримати дані з власної пенсійної справи.

Більш детальну інформацію про можливості веб-порталу можна отримати на Інтернет-ресурсах Пенсійного фонду (веб-сайт: www.pfu.gov.ua; веб-портал: http://portal.pfu.gov.ua), в головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: вул. Митрополита Андрея, 10, м. Львів, 79046 або в територіальних управліннях Фонду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*