Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс

СМС-інформування пенсіонерів та застрахованих осіб Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для інформування громадян шляхом СМС – повідомлень. Основою новацiї став модернiзований Реєстр застрахованих осiб, який адмiнiструє Пенсiйний фонд.

Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи.

За допомогою смс-повідомлення Пенсійний фонд надає інформацію про результати призначення та перерахунку пенсії, а також сплату роботодавцем єдиного соціального внеску. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.

Для підключення сервісу СМС-іформування необхідно звернутися до Турківського відділу обслуговування громадян(сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області або активувати послугу в особистому кабінеті веб-порталу Пенсійного фонду України. Після успішного налаштування сервісу СМС-інформування, за декілька хвилин на телефон надійте смс-повідомлення з підтвердженням реєстрації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*