Пенсійний фонд інформує

Ст.46 Конституції України передбачено, що Україна, як соціальна держава зміст і спрямованість діяльності якої визначають права і свободи людини та їх гарантії, проголосила право громадян на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин  та пенсійне забезпечення громадян.

Реалізація конституційного права громадян на звернення, підвищення якості обслуговування та захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України – є одним з основних пріоритетів управління.

З  метою забезпечення правильного застосування та неухильного додержання законодавства, запобігання порушенню його вимог працює юридична служба управління (каб.3).

Сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод, інтересів громадян, належна реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу» забезпечується наданням правової допомоги з питань, що входять до компетенції Пенсійного фонду України, особам, які звертаються на особистий прийом.

Здійснюються такі види правової допомоги:

–         надання правової інформації;

–         надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

–         складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру)

–         надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 

Вільний доступ громадян на отримання об’єктивної та своєчасної інформації, усіх соціальних послуг, забезпечує приймальня «ЄДИНЕ ВІКНО» (каб.4).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*