ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про відключення світла, – Юрій Турянський

На даний момент державі не вистачає приблизно 3 тис МВт електроенергії. Це відбулося з різних причин: зокрема, це недостатня кількість вугілля, а також через те, що блок №3 Запорізької АЕС, який уже майже в робочому стані, ще не включився. Тобто, поки що є проблема з недостатньою потужністю виробництва електроенергії.

Про це зазначив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час селекторної наради за участю представників облдержадміністрацій та енергоємних підприємств з питань забезпечення зниження ними обсягів споживання електричної енергії в пікові періоди.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський зазначив, що найбільше навантаження на енергоспоживання відбувається з 17:00 до 21:00 години: “Для того, щоб не виключали електроенергію – у ці години потрібно зменшити її споживання на 15%. У разі ж відключення електроенергії в області, ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про це завчасно. Також потрібно розробити інформаційну політику щодо пропаганди економії електроенергії”, – наголосив очільник ОДА.

Юрій Турянський зазначив, що звертатиметься до великих підприємств області, щоб вони переорієнтувати свою роботу на нічні години, а торгові центри зменшили тривалість роботи. За його словами, це дозволить збалансувати ринок електроенергії та уникнути аварійних відключень електроенергії як на підприємствах, так і для населення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*