Партнерські організації підписали меморандум щодо підтримки сім’ї та родинних відносин

30 вересня у правовому клубі PRAVOKATOR відбулося підписання Меморандуму “Про взаємодію партнерської мережі підтримки сім’ї та направлення осіб, які потребують комплексної допомоги у сфері сімейних та родинних відносин” партнерськими організаціями, а саме Львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги, службою у справах дітей облдержадміністрації, Львівським обласним центром для сім’ї, дітей та молоді, ГО “Львівський центр медіації.

Окрім того, відбулася on-line презентація результатів проекту ”Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» та концепції «Мережі підтримки сім’ї”. Проект ”Комплексна допомога у сімейних та родинних відносинах» запроваджений Координаційним центром з надання правової допомоги на базі правових клубів  PRAVOKATOR , ГО «Правозахисна організація «Права людини», ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Під час презентації були висвітлені теми щодо безоплатного вирішення сімейного чи родинного питання під ключ, надання комплексної допомогиу сімейних та родинних відносинах та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*