ПАМ’ЯТАЙТЕ! ДОТРИМАННЯ НЕСКЛАДНИХ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ ЗБЕРЕЖЕ ВАШІ ОСЕЛІ ВІД ВОГНЯНОГО ЛИХА!

Порушенням правил технічної експлуатації електричних обігрівальних приладів є одними із найпоширеніших у виникненні пожежі, особливо у осінньо-зимовий період. Їх частка складає близько 25 % від загальної кількості. Найтрагічнішим є те, що внаслідок таких подій гинуть люди. Найчастіше підпадають ризику мешканці, які відносяться до категорій одиноких, малозабезпечених та пристарілих громадян.

Заборонено під’єднувати декілька приладів в одну розетку та накривати їх легкозаймистими матеріалами; масляні електронагрівачі можна зберігати лише у вертикальному положенні і звичайно не залишати без догляду при виході з приміщення, увімкненими в електромережу.

При виборі покупки необхідно одразу звернути увагу на наявність сертифіката якості, паспорта приладу, а також на відповідність Правилам технічної експлуатації електроустановок споживачів. Якщо ви вже визначилися із приладом і принесли його до себе в дім то не можна нехтувати правилами безпечної експлуатації електрообладнання.

При використанні електрообігрівальних приладів не забувайте: електронагрівачі повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з’єднань та електророзеток заводського виготовлення; прилади повинні встановлюватись на негорючій основі, а температура зовнішньої поверхні приладу у найбільш нагрітому місці, у нормальному режимі роботи, не повинна перевищувати 85°С (терморегулятор повинен бути відрегульований); відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше  25 см; нові підключення різних струмоприймачів необхідно проводити з урахуванням допустимого струмового навантаження електромережі; прилади необхідно регулярно очищати від пилу.

Заборонено: встановлювати обігрівачі близько до душу, ванни; класти кабель живлення на нагріті частини приладу; встановлювати електронагрівальні прилади безпосередньо під розеткою, а також на шляхах евакуації людей; встановлювати саморобні плавкі вставки «жуки» в апаратах захисту від коротких замикань; використовувати прилад для сушки одягу та інших матеріалів;

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ДОТРИМАННЯ НЕСКЛАДНИХ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ ЗБЕРЕЖЕ ВАШІ ОСЕЛІ ВІД ВОГНЯНОГО ЛИХА!

Турківськой РС ДСНС України у Львівській області


 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*