Ознаковано новий туристичний маршрут “Фортеці Перемишль”

За підтримки департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, Громадською організацією Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» спільно з партнером проекту Польське Товариство Туристично-Краєзнавче відділ ім. др. М. Орловіча в Перемишлі впроваджується новий туристичний маршрут «Фортеці Перемишль».

Для обслуговування туристичного маршруту були підготовлені професійні екскурсоводи з числа місцевих мешканців для супроводу туристів по транскордонних туристичних маршрутах, що об’єднують окремі форти в єдиний туристичний продукт.

Під час реалізації проекту одним із ключових завдань партнерів було встановлення інформаційних знаків, вказівників та інформаційних таблиць до туристичного об’єкту «Фортеці Перемишль», для того, щоб пересічний турист чи організована група могли б спочатку доїхати до Фортів, а далі дізнатись частково про історію того чи іншого форту.

Спільними зусиллями партнерів проекту, фахівців туристичного супроводу, членів громадської організації «Форти» з м.Мостиська, а також волонтерів було встановлено 13 інформаційних таблиць по українській стороні, зокрема, в м. Мостиська (1), с.Шегині (2), с.Биків (1), с.Поповичі (1), на фортах поблизу с.Поповичі (7). Ці вказівники відображають напрямки руху до даної історичної пам’ятки, а також кілька інформаційних таблиць з історичними нарисами про Форти.

Інформаційні таблиці поблизу туристичних об’єктів містять інформацію про можливість замовлення екскурсії та послуги екскурсоводів, які пройшли навчання.

В рамках проекту також було видано промоційну брошуру, яка містить історичну довідку про туристичний об’єкт «Фортеці Перемишль» та детальний опис туристичного маршруту зі Львова до Фортів на українській стороні, а також навколо Перемишля на польській стороні. Створено інтернет-сторінку для промоції даного туристичного об’єкту та діяльності гідів, які обслуговують згаданий туристичний маршрут www.fort-przemysl.info.

Довідково:

Парасольковий проект ініціювала та підготувала Асоціація «Єврорегіон Карпати Польща» (м.Жешів, Республіка Польща). Мета проекту ‒ сприяння соціально-економічному розвитку прикордонних територій Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства та Мостиського району Львівської області через промоцію інфраструктури «Фортеці Перемишль». Парасольковий проект складається з 10 окремих Мікропроектів, які реалізуються українськими та польськими організаціями. Період реалізації парасолькового проекту 01 січня -31 грудня 2014 р.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*