Отці-василіани допомогли придбати реанімобіль для Другої медроти ім. Задорожного

Новостворена Друга медична рота імені Василя Задорожного при Національній гвардії України отримала перший реанімобіль, на якому медики та волонтери рятуватимуть життя поранених військовослужбовців у зоні АТО.

Реанімобіль для цієї медроти пригнали з Італії волонтери громадського формування «Рабів до раю не пускають». Придбати його активістам допоміг отець Петро та парафія храму отців Василіан у польському місті Варшава.

Окрім реанімобілів, тепловізорів, навігаторів, оптичних прицілів, медичних аптечок,  друга медична рота потребує водіїв, лікарів, санітарів. Тож добровольців запрошують вступати до лав медроти ім. Задорожного на контракту службу.

Нагадаємо, що при Нацгвардії вже існує Перша медична рота ім. Пирогова, яка була створена наприкінці 2014 року. Медрота розпочала свою активну діяльність у зоні Антитерористичної операції, де базується при лікарні в місті Артемівськ. Основним завданням цієї роти – евакуація поранених прямо з поля бою, надання першої невідкладної допомоги військовослужбовцям. Варто зазначити, що волонтери та бійці Першої медичної роти ім. Пирогова героїчно врятували не одне людське життя в АТО. Через їхні руки пройшли тисячі поранених не лише військових, але й мирних жителів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*