Отримати консультацію зі вступу до ВНЗ можна на єдиній телефонній лінії

1 липня у Міністерстві освіти і науки України розпочали роботу консультативні телефонні лінії з питань вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України: (044) 481-32-15 та (068)951-25-13. Громадян консультуватимуть фахівці МОН та волонтери Фонду “Відкрита політика”. Також вони оперативно реагуватимуть на можливі факти порушення законодавства.

Зазначимо, що для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей працює окремий номер телефону: 050-550-54-11.

Про це інформують у департаменті науки та освіти Львівської ОДА.

Найбільш поширені запитання та відповіді будуть розміщені на офіційному веб-сайті МОН у рубриці «Вступна кампанія». Консультативні телефонні лінії працюватимуть упродовж вступної кампанії.

Зазначимо, що окрім цього, Міністерство також організувало прийом громадян щодо питань вступу до вищих навчальних закладів України, за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кімната 122.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*