Освітяни створять Прапор пошани та подяки воїнам АТО

У суботу, 26 березня, стартує освітньо-виховний мікропроект “Прапор нашої пошани і подяки воїнам АТО”. Про це інформує департамент освіти і науки Львівської ОДА.

До втілення цього проекту залучатимуться позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади, органи державного управління, відділи освіти, учнівська молодь, сім’ї загиблих воїнів АТО та Небесної Сотні, а також родини тих, хто перебуває в зоні антитерористичної операції

В межах цього проекту буде створено Прапор, який стане символом подяки Героям України за вклад у відновлення та збереження суверенітету України. Зокерема, на великому полотнищі  усі учасники заходу напишуть слова вдячності захисникам України. Уже 22 червня у День скорботи і вшанування жертв війни в Україні його передадуть батальйону Львівщини, який перебуває в зоні АТО.

“Події останніх років додали нову сторінку в історії України. Так з’явилися сучасні герої – воїни АТО та загиблі Герої Небесної Сотні. Тому ми маємо віддати шану тим, хто боронить суверенітет нашої держави”, – зазначила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*