Освітян та громадських активістів запрошують на форум “Кліматична освіта-2016”

Упродовж 10-12 серпня у Києві у рамках проекту Climate Forum East II відбудеться триденний Форум “Кліматична освіта 2016”. Він присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті та має стати комунікаційною платформою для діалогу між освітянами та громадськими активістами.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, під час Форуму у перші два дні учасники матимуть можливість обмінятися досвідом та презентувати кращі практики у галузі кліматичної освіти. А 12 серпня відбудеться презентація збірника ігор з теми зміни клімату “Граючи, змінимо світ” та тренінг для учасників, які братимуть участь у його тестуванні.

До участі у Форумі запрошують учителів загальноосвітніх шкіл, активістів та волонтерів громадських організацій, працівників позашкільної та неформальної освіти, представників природоохоронних установ (заповідників, національних парків) та ін.

За більш детальною інформацією радять звертатися до координатора Форуму – Артема Баранніка за тел. (+380) 95 208 58 91, (+380) 63 8943 203) чи на Email: info@sweetosvit.org.ua

Зазначимо, організатори Форуму – громадська організація “Колегія екологічної освіти “Світ освіт” та громадська організація “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейської Комісії, Австрійської Агенції з Розвитку та Австрійського Червоного Хреста та підтримки Національного Екологічного Центру України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*