Освітян привітали напередодні свята Дня вчителя

День вчителя – професійне свято всіх працівників сфери освіти – був заснований в 1994 році. День вчителя 2020 року в Україні святкують 4 жовтня. Це свято в нашій країні не має фіксованої дати: згідно з указом президента Леоніда Кучми від 11 вересня 1994 року воно відзначається в першу неділю жовтня. Так, сьогодні, 1 жовтня, напередодні свята заступник голови райдержадміністрації Василь Цибак, голова районної ради Володимир Лозюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Манюх та помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра з нагоди Дня вчителя привітали працівників сфери освіти та нагородили Почесними грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків кращих працівників.

«Шановні колеги! За покликом серця ми з вами обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стежку-педагогічну. Вчитель-відповідальна професія, адже саме вчителі виховують і приводять у дорослий світ людей, які ще вчора були малюками, – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Василь Цибак. Учитель – це вже не тільки професія, вчитель – це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею.

Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, радості, благополуччя, добра, теплоти і удачі, задоволення від вашої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті! А ще гідної заробітної плати, хороших учнів! Нехай завжди вас оточують повага і любов!».

З вітальним словом до освітян також звернулися голова районної ради Володимир Лозюк та помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра та побажали міцного здоров’я, терпіння, радості, благополуччя, добра, хороших учнів і гідної заробітної плати.

Опісля вихованці Турківської музичної школи привітали освітянз нагоди їхнього свята.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*