Освітян привітали із професійним святом

Сьогодні, 2 жовтня, у приміщенні Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня працівника освіти. Участь у заході взяли представники влади, керівники органів управління освіти, педагоги Львівщини та Луганщини, профспілковий актив.

Із вітальним словом до освітян звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Я дякую за те, що у нас є такі вчителі, за вашу щоденну працю, у якій є все – радість за учнів, які досягають висок, і хвилювання за тих дітей, які роблять свої перші помилки, – наголосив Олег Синютка. – Сьогодні друга за чисельністю галузь, яку фінансує Українська держава – це освіта. Україна піклується про своє майбутнє, бо вчителі – це не тільки навчання, це виховання нашої нації. Ми стали на свій шлях, і попереду нас – велике майбутнє і саме від вас залежить, якою країна буде завтра”.

Опісля очільник області вручив державні нагороди – Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання “Заслужений працівник культури України” директорові Львівського Будинку вчених Роману Славітичу та доцентові кафедри  методики музичного виховання і хорового дирегування Дрогобицького державного педагогічного університету імені І.Франка Юрію Добушу, а також присвоїв почесне звання “Заслужений працівник освіти” директорові Ставчанського НВК Степану Бурбану та директорові Підбірцівської школи Роману Рисику.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти видатних працівників галузі голова Львівської ОДА Олег Синютка нагородив почесними грамотами облдержадміністрації.

Довідково:

День працівників освіти  або День учителя – професійне свято працівників освіти України, відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*