Освіта, енергетика, екологія: Львівщина співпрацюватиме з литовською компанією «JOSTRA»

Cьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками литовської компанії «JOSTRA».

Очільник Львівщини подякував бізнес-делегації за підтримку Литвою України і наголосив на важливості реалізації спільних проектів, зокрема у сфері освіти.

“В 35 закладах з 50 щонайменше за однією спеціальністю цьогоріч впроваджуватимуться елементи дуальної освіти. Для нас важливим є розвиток професійно-технічної освіти в області і можлива співпраця з вами та обмін досвідом у цьому напрямку”,- зазначив Олег Синютка.

Член литовського Сейму, колишній міністр освіти і науки Литви  Гінтарас Степонавічюс зазначив що з 1 вересня наступного року у Городку планують реалізувати проект фінансування позашкільного навчання.

“У Литві ми  випробували проект фінансування позашкільного навчання, дитина отримує 15 євро в місяць і має змогу вибирати гурток, який їй до душі. Один із 5 міст України, де ми б хотіли втілити цей проект –  це Городок”,- зазначив  Гінтарас Степонавічюс.

У межах зустрічі сторони підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає напрацювання методів  для підвищення конкурентоспроможності закладів професійної освіти, співробітництво, спрямоване на заохочення інвестицій у сферу альтернативної енергетики, обмін досвідом у залученні коштів  міжнародної технічної допомоги.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*