Особистий прийом провів голова райдержадміністрації Олександр Лабецький

33333333333333333333333Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. 25 вересня, відповідно до графіка прийому громадян в Турківській райдержадміністрації, особистий прийом провів голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

До Олександра Мироновича зі своїми проблемами звернулось 8 громадян. Заявники звертались із питаннями різного характеру: надання матеріальної допомоги на лікування, захисту житлових прав неповнолітньої дитини-інваліда, працевлаштування та земельні відносини. Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами особистого прийому, головою райдержадміністрації дано доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*