Особистий прийом громадян провів голова райдержадміністрації Олександр Лабецький

DSCN9452

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг. Сьогодні, 27 квітня, відповідно до графіка прийому громадян в Турківській райдержадміністрації, особистий прийом провів голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

До Олександра Мироновича зі своїми проблемами звернулось 5 громадян. Заявники звертались із питаннями різного характеру: надання матеріальної допомоги, працевлаштування та земельних відносин, щодо ремонту дороги. Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час особистого прийому громадянам було надано усні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства стосовно порушених у зверненнях питань. Окремі питання потребують додаткового детального вивчення, тому їх подано на опрацювання у структурні підрозділи райдержадміністрації.

За результатами особистого прийому, головою райдержадміністрації дано доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*