Особи з інвалідністю можуть безкоштовно пройти навчання та опанувати ІТ професію

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» триватиме наступні пів року у кілька етапів. З 5 лютого по 5 березня кожна людина з інвалідністю може зареєструватись на навчання, обравши два основних курси і до трьох додаткових. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Основні курси:

– Основи програмування CS50 2019 – курс від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

– Основи тестування програмного забезпечення – хто ж такий тестувальник програмного забезпечення? Якими знаннями потрібно володіти, щоб опанувати цю професію?

Додаткові курси:

– Основи програмування – курс з програмування мовою Python доступний будь-кому.

– Основи програмування на Java – курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови.

– Основи Web UI розробки – курс дозволяє освоїти основні поняття веб розробки, зрозуміти з чого краще почати вивчення мов програмування, а також отримати базові уміння у написанні коду.

– Комунікаційні інструменти для побудови репутації – як використовуючи різні інструменти комунікації, побудувати власну професійну репутацію, привернути увагу до продукту чи створити імідж організації.

– Основи інформаційної безпеки – дізнайтеся, як захищатися від сучасних кіберзагроз.

– Аналіз даних та статистичне виведення на мові R– базовий курс для майбутніх аналітиків.

– Візуалізація даних – для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі.

– Бізнес-англійська – курс націлений на те, щоб допомогти вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

– Дизайн-мислення для інновацій – курс допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем та створення інновацій.

– Наука повсякденного мислення – надасть інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.

Реєстрація – на лендінзі проекту або на платформі Прометеус.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме упродовж 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Організаційні питання щодо навчання, курсів, термінів, умов – можна відправляти на  електронну адресу edu@msp.gov.ua.

Технічні питання – на адресу support@prometheus.org.ua.

Додатково повідомляємо, що проект реалізується в межах Меморандуму про співпрацю Міністерства соціальної політики з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України».

Мета проекту – надати безкоштовні можливості навчання професіям на які є попит у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів взяти участь у конкурсах на вакантні  посади у провідних IT компаніях України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*