Органи місцевого самоврядування можуть отримати більше прав у сфері теплопостачання

Органи місцевого самоврядування можуть незабаром отримати право формувати тарифи на виробництво теплової електроенергії та надання відповідних ліцензій. Про це йшлося у четвер, 21 травня, під час чергової експертної зустрічі у форматі відеоконференції між представниками семи областей і Кабінету Міністрів України.

Експерти, представники влади, громадськості зі Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Полтави, Чернігова та Києва разом із керівництвом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України обговорювали проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про теплопостачання”. У проекті передбачено можливість передати органам місцевого самоврядування права на видачу ліцензій і встановлення тарифів на виробництво теплової електроенергії з альтернативних видів палива.

Під час обговорення подано низку пропозицій щодо вдосконалення законопроекту. Зокрема про необхідність тотального контролю теплоенергії споживачів (індивідуальні пристрої обліку), розробку та впровадження заходів із теплозбереження, необхідність встановлювати тариф на тепло на місцях, враховуючи альтернативні види палива, їх доступність і ціни у певному регіоні.

Захід від Львівщини організовував департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Львівської обласної державної адміністрації за участю представників департаменту житлово-комунального господарства на базі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Зі законопроектом можна ознайомитись за цим посиланням.

Дискусію можна переглянути на відеосервісі YouTube.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*