Організовано зустрічі ветеранів війни в Республіці Афганістан та інших державах із шкільною молоддю, вшанування пам’яті загиблих

Впродовж січня – лютого 2019 року в усіх 49 ЗЗСО Турківського району з метою висвітлення історії війни та вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено тематичні уроки (46 ЗЗСО І-ІІ та І-ІІІ ст) та інформаційні виховні заходи (3 ЗЗСО І ст.), під час яких було організовано зустрічі ветеранів війни в Республіці Афганістан та інших державах із шкільною молоддю, вшанування пам’яті загиблих .

Так, у Верхненському НВК  17.02.2019 року було проведено традиційний волейбольний турнір пам’яті загиблого воїна-афганця Петра Гавія, в якому взяло участь 10 команд.

14.02.19. в м. Турка було проведено урочисте відзначення 30-річчя виведення військ з Республіки Афганістан, під час якого до святкового концерту були залучені і учні ЗЗСО району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*