Організація пасажирського перевезення розглянуто на нараді

???????????????????????????????

У вівторок, 6 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського проведено нараду з питань організації перевезення пасажирів. В нараді взяли участь завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олег Сподарик та директор ПП «Тур-Авто» Роман Думич. Обговорено питання щодо належного дотримання умов договору перевезення пасажирів.

В районі перевезенням пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування займається ПП «Тур-Авто».  Відносини авто перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, згідно статті 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначаються договором про компенсацію витрат на перевезення окремих категорій громадян у Турківському районі.

Законодавчим актом, який регламентує відносини управління праці та соціального захисту населення, як розпорядника коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня з підприємствами, що надають послуги з проїзду щодо проведення розрахунків видатків на відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян є постанова КМУ від 29.01.2003 № 117 «Про єдиний державний реєстр осіб, які мають право на пільги» та наказом Мінстату України від 27.05.1996 № 150 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах».

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський наголосив про дотримання всіх графіків руху автобусного сполучення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*