Оптимізація мережі навчальних закладів на Львівщині буде тільки за згоди громади

29_main

Значна кількість малокомплектних шкіл у сільській місцевості спонукає до оптимізації мережі навчальних закладів. Про це повідомила заступник директора департаменту освіти і науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Світлана Книшик під час прес-конференції щодо підведення підсумків з нагоди завершення навчального 2012/2013 року, яка відбулась 30 травня в прес-центрі ЛОДТРК.

За її словами, головна мета такої оптимізації полягає в безперешкодному отриманні якісної освіти кожним учнем Львівщини.

«Ми прагнемо, щоб учням було зручно добиратись до опорних шкіл, де є фахові педагоги, сучасні комп’ютерні класи тощо. Це сприяє повноцінному навчальному процесу та покращує рівень знань учнів», – зазначила С. Книшик

Однак вона наголосила на тому, що оптимізація мережі навчальних закладів можлива лише при одній умові – якщо буде згода громади.

«Якщо батьки не погодяться, то 1 вересня жодну зі шкіл Львівської області не буде закрито», – сказала С.Книшик

Варто відзначити, що на Львівщині є 85 шкіл, в яких навчається до 10 учнів.

Також під час пркс- конференції повідомлялось про те, що департамент освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА буде ініціювати, щоб золоті і срібні медалі випускники отримували тільки після результатів ЗНО. Як зазначила Світлана Книшик, під час проведених контрольних зрізів у школах Львівської області, усі медалісти підтвердились.

Проте, щоб результати були остаточними та беззаперечними, необхідно враховувати бали ЗНО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*