Операція “Рубіж-2016”: працівники податкової міліції вилучили товару на 1,5 млн грн

Працівники податкової міліції області продовжують руйнувати схеми незаконного ввезення товарів на територію України подрібненими партіями. Про це повідомляють у прес-службі ДФС у Львівській області.

Так, громадянами, використовуючи допустимі законодавством норми ввезення товару без його розмитнення, через міжнародний пункт пропуску “Угринів” по смузі “зелений коридор” здійснювалося перевезення товарів, задекларованих виключно для власних потреб, не пов’язаних із веденням підприємницької діяльності. Насправді порушники закону накопичували подрібнені партії товарів в спеціалізованих місцях, розташованих в прикордонних зонах, з метою транспортування та збуту їх в інших регіонах України.

У ході проведення обшуку житлового приміщення та прибудинкових приміщень в одному з прикордонних сіл області, виявлено товари ввезені за вищеописаною схемою. Це – біодобрива, тканина в рулонах, сіль для ванни, лосьйон для тіла, набори для душа, кондиціонери для волосся тощо.

Орієнтовна вартість виявленого товару складає 1,5 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*