Олександр Вілкул закликав усіх небайдужих громадян взяти участь у всеукраїнському суботнику, який відбудеться 20 квітня

У суботу, 20 квітня, відбудеться всеукраїнський суботник, присвячений акції «За чисте довкілля».

«Запрошую всіх українців, які не байдужі, хто любить своє місто чи селище, 20 квітня вийти на суботник, – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, – Беріть з собою родину, друзів та сприймайте суботник як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та дворах після зими, тим більш такої складної як була цього року».

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул підписав відповідне доручення щодо організації робіт в областях України.

На суботник запрошуються представники громадських організацій та підприємств, волонтери, молодь. Місцеві органи влади мають забезпечити координацію робіт та необхідний інвентар і техніку.

«В кожному місті має бути створено штаб та «гаряча» лінія. Громадяни можуть звернутись до комунальних служб і повідомити яка техніка, зокрема для вивозу сміття їм потрібна для допомоги», – сказав Віце-прем’єр-міністр. Він також зазначив, що в суботнику мають обов’язково взяти участь керівники регіонів та місцевих органів влади.

«В суботу зі своїми колегами я буду брати участь у суботнику. І буду телефонувати керівникам в регіони щодо стану справ виключно на мобільні телефони. Керівники мають бути з людьми в скверах, парках, на вулицях», – сказав Олександр Вілкул.

Він закликав усіх небайдужих громадян взяти участь у суботнику та провести роботи з благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, меморіальних комплексів, дитячих і спортивних майданчиків, а також територій, прилеглих до підприємств, установ і організацій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*