Олександр Вілкул: «З початку року кількість будівельних майданчиків в рамках програм «Доступного житла» зросла в 9 разів»

vilkul_kmu

З початку року кількість будівельних майданчиків у рамках реалізації програм «Доступного житла» зросла в 9 разів. Наразі проектна кількість багатоповерхівок, що будуть побудовані складає 77, це більше 6,6 тисяч квартир. «На початку року тільки в Дніпропетровській області будувався мікрорайон доступного житла. Сьогодні будівництво вже триває і у Львівській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Одеській, Харківській областях, а також в містах Київ та Севастополь», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Зазначимо, що для зменшення вартості житла Міністерством регіонального розвитку розроблені проекти будівництва повторного застосування, що зменшує витрати на проектні розробки. Також в регіонах за рахунок бюджету підводяться комунікації (електричні мережі, мережі водопостачання та водовідведення) до будівельного майданчику. Також під будівництво в рамках програм «Доступного житла» безкоштовно надається земля. Це дозволяє на 20-40% скоротити вартість квадратного метра житла в цих будинках.

Всього в регіонах вже підготовлено 43 земельні ділянки для будівництва 194 житлових будинків загальною площею більше 1,2 млн кв метрів. Це більше 22 тисяч квартир.

Довідково:

Адреси будівельних майданчиків: м. Дніпропетровськ (ж/м Лівобережний); м. Донецьк (вул. Багратіона); Київська область, м. Вишгород (вул. Набережна); м.Львів (вул. Роксоляни); м.Миколаїв (вул. Гражданська); Одеська область, м.Южне (II мікрорайон); м.Харків (вул. Дача); м. Київ (4А мкр, ж/м Позняки); м. Севастополь (Камишова бухта).


 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*