Олександр Вілкул подякував Вікторові Шемчуку за результативну роботу на посаді очільника Львівщини

top2Під час представлення новопризначеного голови Львівської ОДА Олега Сала  31 жовтня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул подякував Віктореві Шемчуку за проведену роботу на посаді голови ОДА.

Зокрема, О.Вілкул наголосив, що за час роботи Віктора Шемчука значно зросла інвестиційна та туристична привабливість області. А саме у загальноукраїнському рейтингу Львівщина  з 26 місця піднялась на 16, розпочалось будівництво багатофункціональної арени, реконструкція перинатального центру, на 5% зросли показники із будівництва, на 10 млн. грн. зменшилась заборгованість із виплати заробітної плати. Загалом в економіку області було залучено 75 млн. доларів США іноземних інвестицій.

«Львівщина – один із прогресуючих регіонів України, який динамічно розвивається та має неабияку інвестиційну привабливість», – відзначив Віце-прем’єр-міністр.

Своєю чергою, колишній голова ОДА та теперішній Радник Президента України Віктор Шемчук  подякував своїм друзям та опонентам, депутатам та громадськості за ту плідну співпрацю, завдяки якій стала можливою реалізація тих завдань, які стояли перед регіоном.

Також Віктор Шемчук побажав всього найкращого мешканцям Львівщини, а  її новому керівнику працювати сумлінно та на благо регіону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*