Олександр Вілкул: «Для попередження загибелі людей від переохолодження організовано роботу 809 соціальних патрулів та відкрито більше 3 тисяч пунктів обігріву»

«Для попередження загибелі людей від переохолодження на території України відкрито 3 тис. 35 пунктів обігріву, у яких протягом минулої доби надано допомогу 762 особам, (всього з 15 грудня 2012 року 87 тис. 197 особам). Також організовано роботу 809 соціальних патрулів, якими за добу надано допомогу 35 особам  (всього з 30 грудня надано допомогу 2 тис. 823 особам)», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на засіданні Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що внаслідок стихійного лиха, що сталося 22-23 березня 2013 року в Києві випало 60 мм опадів, в Сумській області – 66 мм (а деяких населених пунктах – 80). В середньому по території України випало опадів від 40 до 50 мм , що є рекордом за сторіччя.

26-27 березня на Півдні та Південному Заході України пройдуть помірні опади у вигляді мокрого снігу з переходом на дощ, в Криму очікується дощ.

Для очистки доріг та територій від снігу, проведеня оперативних ремонтних робіт залучено більше 22 тис осіб та понад 400 одиниць спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), близько 6000 одиниць техніки комунальної та дорожньої служб, більше 70 одиниць важкої армійської техніки, у тому числі і БТР-и та 92 снігоприбиральних поїзди.

Координацію дій центральних та місцевих органів виконавчої влади здійснює Оперативний штаб, якій очолює Олександр Вілкул.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*