Олександр Лабецький взяв участь в Поминальній ході та молебені пам’яті Героїв Небесної Сотні з нагоди вшанування другої річниці трагічних подій Революції Гідності

Вшанування пам'яті героїв Небесної СотніДень Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Так, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно з іншими пораненими з Української спілки активістів Майдану «Нескорені» та учасниками АТО взяли участь в Поминальній ході та молебені пам’яті Героїв Небесної Сотні з нагоди вшанування другої річниці трагічних подій Революції Гідності, які відбулися 18-20 лютого 2014 року.

Поминальна хода пройшла Алеєю Героїв Небесної Сотні (вул. Інститутська) – від Майдану Незалежності до Хреста та каплички Героїв Небесної Сотні (поруч з верхнім виходом зі станції метро “Хрещатик”).

В цей день в Українському домі Героїв вшанували хвилиною мовчання, а на Майдані Незалежності взяли участь в заходах з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі Президента України Петра Порошенка. Після чого на Майдані відбулася запланована всеукраїнська акція «Хвилина мовчання – нескінченність пам’яті” та світлова інсталяція “Промені Гідності”.

Біля Хреста та каплички Героїв Небесної Сотні відбувся молебень пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*