Олександр Лабецький взяв участь у роботі розширеного засідання Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області

???????????????????????????????17-18 грудня 2015 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України у селі Яворів Турківського району відбулося виїзне розширене засідання Колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Було розглянуто питання:

  1. Рівень фізичної підготовки населення Львівщини та особливості складання Державних тестів і нормативів оцінки фізичної підготовленості населення України й подальші шляхи удосконалення нормативних основ фізичної підготовленості населення.
  2. Про план роботи та пріоритети діяльності управління молоді та спорту на 2016 рік та шляхи (заходи) щодо їх реалізації.
  3. Про виконавську дисципліну й стан організації виконання завдань, запитів та звернень громадян у 2015 році.
  4. Про відзначення 25-річчя з дня утворення НОК України (22 грудня 1990 р.).

???????????????????????????????Відкрив засідання начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, який проінформував присутніх про виконання обласних програм галузі фізичної культури і спорту у 2015 році. Зокрема повідомив, що у рамках реалізації програми облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості облаштовано 20 дитячих ігрових майданчиків (по одному у кожному районі, зокрема у Турківському – у с. Нижнє Висоцьке).  Також Юрій Майборода, розповів про стратегічні плани та проекти обласних програм в галузі молоді та спорту на 2016 та наступні роки.

Учасники засідання з цікавістю вислухали виступ колишнього начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації, Почесного ректора Львівського університету фізично культури Мирослава Герцика, який розповів про історію створення Національного олімпійського комітету України, який святкує у ці дні 25-річчя від утворення. «Було важко утворювати НОК України, адже в той час ще існував Радянський Союз, але нам (ініціаторам) вдалося прихилити на свою сторону тодішнього голову Комітету фізичної культури та спорту, олімпійського чемпіона Валерія Борзова» – сказав Мирослав Герцик.

Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький у своєму виступі підкреслив важливу роль фізичної культури та спорту у вихованні молоді: «Через залучення юнаків та молоді до спортивних гуртків ми можемо відволікти їх від пагубного впливу вулиці, позбутись таких ганебних явищ як дитячий алкоголізм та наркоманія. В найближчі дні постараємось зібрати молодь району в т.ч. і студентів на молодіжний форум для обговорення проблем молоді».

Директор центру Мирослава Шперик ознайомила учасників засідання з досвідом діяльності та інфраструктурою доступності Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.

По завершенню засідання, за внесок у розвиток спорту на Львівщині та зокрема олімпійського руху, були нагородженні кращі активісти галузі спорту, зокрема з Турківського району Богдан Москаль, Мирослава Шперик, Василь Горбей, Богдан Баняс.

Учасники засідання також відвідали змагання Чемпіонату України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з інвалідністю за участю збірних зарубіжних країн Польщі та Білорусі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*