Олександр Лабецький виступив з ініціативою створення інтерактивного майданчика, де кожен бажаючий може поставити запитання, висловити пропозиції та поділитися своїми думками з головою райдержадміністрації

DSCN5071Останнім часом значно зросла активність громади Турківщини. Чисельні активісти громадських організацій шукають вихід з складної ситуації, в якій опинилася Турківщина та й Україна в цілому. Відбуваються обговорення, скликаються збори громадськості на яких колективний розум намагається якось зарадити тим негативним явищам, з якими ми стикаємося щодня.

Як показали останні збори громадськості, життєво необхідною зараз є постійна комунікація між владою та громадою. Для влади дуже важливо знати повний перелік та обсяги проблем, важливо почути розумні поради, зрозуміти проблеми. Саме так спільними зусиллями можна напрацювати правильні рішення та намітити шляхи подолання викликів.

Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький виступив з ініціативою створення інтерактивного майданчика, де кожен бажаючий може поставити запитання, висловити пропозиції та поділитися своїми думками з головою райдержадміністрації. Періодично (наприклад, раз на місяць) відповіді на запитання, що надійшли за цей період, будуть публікуватися в засобах масової інформації. Такий діалог принесе лише користь для громади, дозволить швидше та ефективніше вирішувати проблеми, а також оперативно реагувати на всі виклики, які щодня виникають в нашому житті.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*