Олександр Лабецький вручив батькові загиблого Мотичака Романа Миколайовича медаль «За жертовність і любов до України»

???????????????????????????????4 лютого  2016 року, голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький вручив батькові загиблого Мотичака Романа Миколі Степановичу медаль «За жертовність і любов до України», якою його нагороджено відповідно до   Указу  Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета  від 12.11.2015 року №7661.

Нагадаємо, що Мотичак Роман Миколайович- доброволець батальйону «Донбас» загинув 10 серпня 2014 року у зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Довідка. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Українській Православній Церкві Київського Патріархату заснували нову церковну нагороду – медаль “За жертовність і любов до України”.

Медаллю «За жертовність і любов до України» будуть нагороджуватися люди, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*