Олександр Лабецький: “Цього року проведемо капітальний ремонт  дороги Бориня-Мохнате”

dscn5071Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2017 року №62-р «Про розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування», на 2017 рік», на автомобільну дорогу Бориня – Мохнате виділено 68,829 млн.грн. Вишукуються ще інші джерела фінансування.

Цього року роботи на цій дорозі будуть виконані в повному об’ємі. Планується влаштувати бетонну основу методом холодного ресайклінгу та постелити два шари асфальту. Дефекти, які появилися минулого року на дорозі в смт. Бориня будуть усунені підрядною організацією за її власні кошти.

Роботи плануються розпочати при настанні сприятливих погодних умов. Разом з громадами смт. Бориня, с. Н.Висоцьке, с. Комарники, с. В.Висоцьке, с. Матків до Великодня маємо вирубати всі кущі й дерева, які ростуть вздовж дороги Бориня-Мохнате. Опісля приступаємо до копання придорожніх канав. Орієнтовно асфальтні роботи розпочнемо в другій половині квітня, як тільки середньодобова температура підніметься вище 10 градусів тепла.

Необхідно зазначити, що це вперше за останні 10 років виділяються кошти з державного бюджету на дороги в Турківському районі. До цього часу ремонт проводився тільки за кошти обласного бюджету, а їх завжди було обмаль.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*