Олександр Лабецький привітав державних службовців із святом

???????????????????????????????

???????????????????????????????

З нагоди Дня державної служби України, сьогодні, 23 червня, голова Турківської районнної державної адміністрації Олександр Лабецький привітав державних службовців, які зібрались  в актовому залі районної ради  із святом.

“Сьогодні, у нелегкий для України час, ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові. Зичу Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму,оптимізму, злагоди та добробуту. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!- зазначив у своєму виступі Олександр Лабецький.

Відтак, згідно розпорядження голови Турківської райдержадміністрації від 23 червня 2017 року №31-0 «Про нагородження» відбулося вручення грамот  державним службовцям структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади  за високий професіоналізм та ефективну державну службу в органах влади.

DSCN8146

???????????????????????????????

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*