Олександр Лабецький провів зустрічі з демобілізованими учасниками АТО та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції

DSCN6164Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький провів зустрічі з  демобілізованими учасниками АТО та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції, з метою визначення проблемних питань, які хвилюють родини та надання їм відповідної допомоги.

У ході зустрічі, батьки загиблих учасників АТО та демобілізовані учасниками АТО  обговорили питання отримання земельних ділянок, проходження реабілітації в Західному спортивно-реабілітаційному центрі в с.Верхнє Турківського району, отримання дітьми шкільними підручниками в першу чергу, щодо звільнення від оплати за харчування в дошкільних закладах для дітей учасників АТО, отримання скрапленого газу за пільговими цінами.

Олександр Лабецький запевнив, що місцева влада завжди буде підтримувати наших земляків, які беруть участь в антитерористичні операції на Сході України та  сім’ї загиблих воїнів. Також, висловив побажання аби вони не соромилися і зверталися за допомогою у разі потреби. Голова райдержадміністрації зініціював зустріч у більш широкому форматі за участю всіх керівників структурних підрозділів, голів місцевих рад, щоб безпосередньо на місці вирішити всі наболілі питання. Також, дав доручення керівникам структурних підрозділів взяти кураторство  над демобілізованими учасниками АТО та сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*