Олександр Лабецький провів зустріч з мешканцями району

images14 квітня, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Гутом та депутатом районної ради Ярославом Паращичем зустрілися з мешканцями с.Шум’яч та с.Присліп Турківського району. Очільник району поінформував жителів  про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, та про те, що вдалося зробити в районі протягом минулого року. Голова райдержадміністрації також зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують мешканців району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема в с.Шум’яч: відсутнє автобусне сполучення (пропозиція маршрут Турка –Мельничне продовжити Шум’яч – Турка – Мельничне); ремонт дороги загального користування Турка – Лопушанка; ремонт дороги в с.Шум’яч.

В с.Присліп: ремонт дороги загального користування Турка – Лопушанка; ремонт дороги в с.Присліп; газифікація с.Присліп; будівництво народного дому; будівництво їдальні школи с.Присліп та будівництво стадіону в с.Присліп.

Виходячи з проблем, які окреслили місцеві мешканці, очільник району поставив  перед профільними відділами органу влади та службами району ряд завдань, задля вирішення озвучених у ході зустрічі питань.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*