Олександр Лабецький провів зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, які брали участь у проведенні антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях

???????????????????????????????Сьогодні голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький провів зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, які брали участь у проведенні антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, захищали суверенітет, територіальну цілісність України, і найголовніше – робили все можливе, щоб ворожі сили не потрапили на їхню рідну маленьку батьківщину-Турківщину. Це наші герої з : м.Турка-  Габрикевич Віталій Михайлови; Паращич Ярослав Ярославович- житель с.Шум’яч  Яцейко Іван Михайлович- житель с.Бітля, Ірод Ярослав Ярославович- житель с.Нижнє Висоцьке Турківського району.

У ході зустрічі голова райдержадміністрації висловив щиру вдячність  воїнам за мужність, патріотизм, глибоке розуміння свого обов’язку стати на захист Батьківщини.

«Ми зацікавлені в тому, щоб знати потреби кожного з вас. Ми – єдина команда, і ми, влада, всіляко сприятимемо вам в отриманні статусу учасника АТО, за потреби – в проходженні лікування та реабілітації»,- сказав Олександр Лабецький.

Він також запропонував утворити в районі громадську організацію учасників АТО для спільної роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, члени якої захищали б інтереси демобілізованих військовослужбовців, вирішували головні для них проблеми.

Часом хлопці емоційно сприймали деякі слова керівників. Та це не дивно, адже вони бачили ворога, кров, страхіття війни, і чітко знають, за що боролися: за мирне життя своїх матерів, жінок, дітей, за подальшу щасливу долю всієї України. І наш святий обов’язок огорнути їх увагою, надати необхідну підтримку й допомогу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*