Олександр Лабецький провів засідання робочої групи з питань легалізації праці та повноти виплати заробітної плати

???????????????????????????????Сьогодні, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького проведено засідання робочої групи з питань легалізації праці та повноти виплати заробітної плати. Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Микола Гут проінформував присутніх про роботу робочої групи. Звертаючись до членів робочої групи, голова районної державної адміністрації  Олександр Лабецький зазначив: «Від того, які вжито у районі протягом року заходи щодо легалізації зайнятості населення та виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин, залежить стан наповнення районного бюджету та бюджетів селищної, сільських рад. Для забезпечення соціальних гарантій щодо отримання у майбутньому пенсій необхідно продовжити роботу з населенням щодо недопущення отримання заробітної плати в «конвертах». Виплата зарплати «в конвертах» та праця без належного оформлення трудових відносин мають характер «руйнівної сили» як для економіки в цілому, так і для кожного громадянина зокрема. Працівники, які погоджуються отримувати «ліву» зарплату, самі собі шкодять, оскільки, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, та й, зрештою, достойних пенсій. Про це необхідно говорити людям під час виїзних, особистих прийомів громадян. Від організації роботи в цьому напрямку залежить добробут громадян, їх соціальний захист».

За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Члени робочої групи перевірятимуть, як дотримується трудове законодавство підприємцями, з тим щоб унеможливити порушення законодавства про працю.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*