Олександр Лабецький провів нараду з керівниками волонтерського руху

DSCN5120Сьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького  відбулася нарада  з керівниками волонтерського руху. На нараді йшлося про  підтримку та розвиток волонтерського руху в Турківському районі. Виступив  голова громадської організації «Майдан Турківщини» Геннадій Когут з пропозицією обрання голови волонтерської ради. Олександр Лабецький зазначив, що робота волонтерів повинна бути організована ефективна і вестися професійно. Допомога учасникам АТО – це вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Усі волонтерські організації, які навколо неї групуються, повинні дбати про те, аби кошти, виділені небайдужими людьми, йшли за призначенням та сприяли тому, щоб якомога більше життів військовослужбовців були збережені. З розумінням до цих подій ставляться жителі нашого району та голови місцевих рад – за що ми щиро вдячні їм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького  відбулася нарада  з керівниками волонтерських організацій. На нараді йшлося про  підтримку та розвиток волонтерського руху в районі. Виступив  голова громадської організації «Майдан Турківщини» Геннадій Когут з пропозицією обрання голови волонтерської ради. Олександр Лабецький зазначив, що робота волонтерів повинна бути організована ефективна і вестися професійно.Допомога учасникам АТО – це вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Усі волонтерські організації, які навколо неї групуються, повинні дбати про те, аби кошти, виділені небайдужими людьми, йшли за призначенням та сприяли тому, щоб якомога більше життів військовослужбовців були збережені. З розумінням до цих подій ставляться жителі нашого району та голови місцевих рад – за що ми щиро вдячні їм. А діти Турківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 підготували листівки, малюнки, побажання для наших захисників. Основне в них побажання «Повертайтеся живими!».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*