Олег Синютка:”Завдання – сформувати проукраїнську більшість у радах Львівщини”

У радах Львівщини повинна бути сформована проукраїнська більшість. Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Нам не потрібно у Львівській облраді та радах інших рівнів створювати опозицію та партію влади, – зазначив керівник області. –  Нам важливо об’єднати усі проукраїнські патріотичні сили, які не займаються популізмом, а які професійно відноситимуться до виконання своїх обов’язків. Окрім того, перед нами не стоятиме проблема торгів про посади чи квотного принципу. Головне питання – стратегія розвитку Львівщини і підтримки цієї стратегії радами усіх рівнів”.

За словами Олега Синютки, жодної антиукраїнської, сепаратистської, прокомуністичної та проросійської політичної сили не буде представлено в радах усіх рівнів Львівщини. Львівська область продемонструвала високу явку виборців – близько 57%.

На гадаємо, що Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що переважна більшість виборців віддала голос за демократичні сили, що дає можливість сформувати проукраїнські коаліції у місцевих радах і продовжити шлях реформування країни.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*