Олег Синютка звернувся до правоохоронців щодо перевірки слів Йосифа Ситника про зловживання під час ремонту доріг

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка звернувся до начальника УМВСУ у Львівській області Дмитра Загарії щодо перевірки фактів озвучених депутатом Львівської обласної ради Йосифом Ситником під час сесії ЛОР.  Зокрема, Йосиф Ситник публічно заявив про “відкати” та інші фінансові зловживання з коштами, які виділено на ремонт доріг Львівщини.

“Дуже  вдячний за таку постановку питання, оскільки я особисто неодноразово звертався до громадськості та до правоохоронних органів з проханням повідомляти про факти розкрадання бюджетних коштів, – сказав голова Львівської ОДА, звертаючись до Йосифа Ситника. – Якщо у вас є факти про крадіжку бюджетних коштів, то злочинців слід притягнути до відповідальності. В іншому випадку, це лише безпідставна критика, яка не достойна сесії обласної ради. Я, з вашого дозволу, попрошу офіційні органи звернутися до вас за інформацією про скоєні крадіжки під час ремонту доріг. Це буде наша спільна справа задля ефективного використання бюджетних коштів”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*