Олег Синютка зустрівся з учасниками Клубу ділових людей

Днями голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з учасниками Клубу ділових людей. На зустрічі сторони обговорювали питання співпраці та підтримку розвитку малого й середнього підприємництва.

“У сучасній економічній ситуації ми повинні враховувати рекомендації підприємців, аби розуміти реальні потреби малого та середнього бізнесу в Україні. Вірю, що це стане кроком вперед до розбудови країни з успішною економікою”, – зазначив Олег Синютка.

Довідково:

ГО “Клуб Ділових Людей” – це репутаційний міжнародний бізнес-клуб, створений з метою налагодження ділових контактів, обміну досвідом та постійного підприємницького розвитку ділових людей.

Клуб Ділових Людей на сьогодні об’єднує більш як 600 керівників та власників малого й середнього бізнесу та є найбільшим бізнес-клубом даного формату в Україні.

Центральний офіс організації знаходиться у м. Львові, філії – у Києві, Тернополі та Івано-Франківську.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*