Олег Синютка зустрівся з родинами загиблих Героїв Небесної Сотні

У середу, 7 лютого, у Львівській ОДА відбулася зустріч з родинами загиблих Героїв Небесної Сотні. 

“Сьогодні ми не маємо морального права забувати про сім’ї, чиї чоловіки й діти встали на захист України і наділили нас великою надією на зміни у нашій державі, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Ми будемо усіляко підтримувати їх і допомагатимемо у вирішенні будь-яких проблем. От уже зараз департамент соціального захисту населення ЛОДА готує на затвердження Львівської обласної ради Програму соціального захисту сімей загиблих під час Революції Гідності. Ця програма передбачає відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ та послуг зв’язку для сімей, які втратили рідних на Майдані”.

Під час зустрічі також обговорили питання щодо визначення місця для встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні. Попередньо учасники наради домовилися, що композиція буде встановлена на Гетьманських валах по вул. Кривоноса. Окрім того, прийнято рішення про розміщення у Львівській міській раді експозиції проектів увіковічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Адже з усіма проектами насамперед мають детально ознайомитися члени сімей Героїв Небесної Сотні та громадськість. І лише після того визначити який саме проект буде реалізовано.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив також на необхідності проведення регулярних зустрічей з сім’ями загиблих Героїв. Наступна зустріч відбудеться 11 листопада.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*