Олег Синютка зустрівся з постійним Представником Президента України в АР Крим Борисом Бабіним

Сьогодні, 19 квітня, у Львівській ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з постійним Представником Президента України Петра Порошенка в АР Крим Борисом Бабіним.

Під час розмови  Борис Бабін відмітив позитивну динаміку Львівщини у впровадженні реформи децентралізації.

У межах зустрічі сторони порушили питання висвітлення подій АР Крим в інформаційному просторі області.

Окрім того, присутні поспілкувались про створення в області класів навчання кримсько-татарської мови та реалізацію на Львівщині культурних проектів з метою популяризації традицій та культури кримських татар.

Зазначимо, що сьогодні, 19 квітня, у Львівській ОДА відбувається нарада з питань взаємодії з цетральними органами виконавчої влади та обговорення вжиття заходів, скерованих на реалізацію забезпечення соціальних, політичних, культурно-освітніх та майнових прав громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також вимушених переселенців у процесі розгляду їх звернень із подальшим сприянням у вирішенні нагальних проблем.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*