Олег Синютка зустрівся з Послом Індійської Республіки в Україні

Сьогодні, 17 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Індійської Республіки в Україні Маноджом Кумаром Бхарті.

Посол бере участь у заходах з нагоди Днів індійської культури у Львові в рамках святкування Міжнародного дня Йоги 17 –  20 червня.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, вітаючи Посла Індійської Республіки, зауважив: “Надзвичайно приємно, що львів’яни, гості міста можуть потішити себе сьогодні індійською культурою. Окремо дякую Вам за виставку-продаж індійських товарів, на якій я побував особисто. Зауважу, що 21 – 22 жовтня у Львові буде відбуватися економічний форум, на який ми запрошуємо підприємців, туристичні компанії та журналістів з Індії. Ми зробимо для них окремі програми: для журналістів – промоційний тур, для підприємців – зустрічі з їхніми колегами”.

Під час зустрічі було обговорено можливість індійських компаній розмістити в Львівській області завод або потужності з виробництва компонентів. “Якщо деякі індійські компанії приймуть рішення рухатися в сторону Європи, то Львівщина – ідеальний майданчик для розвитку бізнесу в цьому напрямку. З Вашою допомогою, пане Посол, ми можемо скерувати підприємцям окремі повідомлення з описом можливостей, які є на Львівщині”,  – підкреслив очільник області.

Як приклад успішної співпраці, Олег Синютка назвав відкриття в жовтні в Яворівському районі ще одного заводу з виготовлення кабельних мереж для автомобілів японською компанією “Фуджікура”.

Посол Індійської Республіки подякував голові ОДА за просування співробітництва з Індією і висловив сподівання, що індійські компанії завітають на форум і зацікавляться можливостю співпраці з Львівщиною: “Я зроблю все можливе, аби наші компанії відгукнулися на Вашу пропозицію. Упевнений, що вони матимуть тут великі можливості для розвитку бізнесу”.

Окремо Олег Синютка наголосив на можливостях, які готові запропонувати Львівщина: супровід компаній зі всіма дозволами, погодженнями, які будуть потрібні для будівництва чи початку роботи; допомога в пошуку працівників і, за необхідності, організація профільних груп у навчальних закладах; нульова корупція при будь-яких взаєминах із державними структурами в області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*