Олег Синютка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелею Думбадзе

Сьогодні, 29 вересня, відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютка із Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Гелею Думбадзе.

«Щиро дякуємо за те, що Ваша країна на Міжнародному рівні завжди підтримує Україну. Для нас це надзвичайно важливо. Усі ці роки ви є для нас надійними партнерами, тож не сумніваюсь у подальшому активному розвитку дружніх відносин Грузією та Україною, і Львівщиною, зокрема. Знайте, що наша область завжди рада гостям дружного до нас народу», – зазначив Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол, зі свого боку, запевнив голову облдержадміністрації, що Україна – це та країна, в якій йому надзвичайно приємно працювати.

«Ми хочемо, щоб ви знали, що Грузія з вами не лише на Міжнародних конференціях, але й на передовій лінії. У нас є дуже позитивна пам’ять про те, як свого часу, Україна допомагала захищати грузинських людей», – наголосив Гела Думбадзе.

В межах зустрічі сторони також порушили співробітництва в освітній, торговельній та економічній сферах, зокрема відмітили позитивну динаміку збільшення товарообігу між Україною та Грузією.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*