Олег Синютка зустрівся з людьми з особливими потребамими

У четвер, 23 квітня, у Львівській обласній державній адміністрації обговорили комплексну програму правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації  людей з інвалідністю на 2015-2018 роки.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що необхідно внести зміни до складу Координаційної ради у справах людей з інвалідністю для налагодження тіснішої співпраці між громадськими організаціями, представниками влади, соціальними, медичними установами та ін.

Представники громадських організацій висловили низку пропозицій щодо покращення медичного та соціального обслуговування, транспортного перевезення інвалідів, безперешкодного доступу до об’єктів громадського та цивільного призначення, освіти, реабілітації.

Під час зустрічі також обговорили проект із монетизації пільг, що планують запровадити з другого півріччя 2015-го року.

“Ми постараємося врахувати всі пропозиції і зауваження, щоби забезпечити інтереси всіх пільговиків”, – зауважив Олег Синютка.

Окрім того, голова Львівської ОДА доручив розглянути можливість адаптації “Служби 112” до потреб людей із вадами слуху.

Учасники зустрічі домовилися зустрічатися раз на квартал для обговорення і знаходження шляхів вирішення проблем, з якими стикаються люди з особливими потребами.

До слова, на сьогодні у Львівській області зареєстровано 170 тисяч людей з інвалідністю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*